Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW1800MP Dahua 8Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Відношення сигнал/шум | більш 65дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Кути огляду | 105 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100,000 с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп (3840х2160), 5Мп (2592х1944), 4МП (2560х1440) |
| Частота кадрів (головний потік) | CVI: 4K 25 к/с; 4K 15 к/с; 5M 20 к/с; 4M 25 к/с; AHD: 4K 15 к/с; TVI: 4K 15 к/с; CVBS: 960H |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 1 м |
| Виявлення об'єкта | 75 м |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | Φ93×79 мм |
| Вага | 270г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴


