Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW2501TP-Z-A Dahua 5Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 21 м |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Кути огляду | Г: 31.4°–113°; В: 17.6°–58°; Д: 36°–138° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.3 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2592x1944) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Мп; 4Мп; 1080p 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 64-210 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 84 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 42 м |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 10Вт з ІЧ |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | Ф122x107мм |
| Вага | 600г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 220 ₴


