Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW2241TP-Z-A Dahua 2Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 15м |
| Відношення сигнал/шум | більш 65дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Кути огляду | 108.7 ° ~ 28.7 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1 / 4s ~ 1 / 100,000s |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 / 30fps @ 1080P, 25/30/50 / 60fps @ 720P |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 200мм |
| Виявлення об'єкта | 153м |
| Спостереження за об'єктом | 61м |
| Розпізнавання об'єкта | 31м |
| WDR | Підтримує |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Живлення | DC12V ± 30% |
| Потужність споживання | <5.4W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Φ122мм × 107мм |
| Вага | 590г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴


