Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW1200RP Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Кути огляду | Г: 119°; В: 101°; Д: 54° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Апертура | F1.9 |
| Швидкість затвора | 1/25–1/100000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP, 720p 25 к/с; 720p 50 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Виявлення об'єкта | 39 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Defog | Підтримує |
| Живлення | 12В ±30% DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф70х155 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴



