Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW1239TLMP-A-LED Dahua 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Кути огляду | Н: 86.9°; В: 46.3°; Д: 103.6° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720) |
| Частота кадрів (головний потік) | CVI: 1080p / 720p - 25к / с; 720 - 50к / с; AHD: 1080p / 720p - 25к / с; TVI: 1080p / 720p - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Вибір відеовиходу CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 1.2 м |
| Виявлення об'єкта | 55 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 198х80х76 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴


