Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW2249TP-I8-A Dahua 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 250пх / м, 5 метрів |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | колір |
| Кути огляду | H: 89,5 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.0 |
| Швидкість затвора | 1/4 с-1 / 100,000с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к / с), 720 р (1-25 / 50 к / с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 1600 мм |
| Виявлення об'єкта | 25пх / м, 53 метра |
| Спостереження за об'єктом | 63пх / м, 21 метрів |
| Розпізнавання об'єкта | 125пх / м, 11 метрів |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх і вбудований мікрофон |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 2,4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 244,1 х 90,4 х 90,4 мм |
| Вага | 0,75 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴


