Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW2241TP-I8-A Dahua 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 6м |
| Відношення сигнал/шум | більш 65дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Кути огляду | 86.9 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/4 с - 1 / 100,000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 / 30fps @ 1080P, 25/30/50 / 60fps @ 720P |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 1200мм |
| Виявлення об'єкта | 55м |
| Спостереження за об'єктом | 22м |
| Розпізнавання об'єкта | 11м |
| WDR | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Живлення | DC12V ± 30% |
| Потужність споживання | <10.1W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 244.1мм × 90.4мм × 90.4мм |
| Вага | 750г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴


