Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW2501TP-I8-A Dahua 5Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Кути огляду | Г: 79° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/4 с - 1 / 100,000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2592x1944 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MP 20 к/с, 4MP 25 к/с, 1080P 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 72 м |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 244×91×91 мм |
| Вага | 750г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴


