Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW2241TP-Z-A Dahua 2Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 - 15 м |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Кути огляду | Г: 108.7 ° ~ 28.7 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000 с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 25 к/с, 1280x720 25/50 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 200мм |
| Виявлення об'єкта | 44 - 153 м |
| Спостереження за об'єктом | 18 - 61 м |
| Розпізнавання об'єкта | 9 - 31 м |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Аудіоінтерфейси | 1-канал вх / вбудований мікрофон |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | Φ91х244 мм |
| Вага | 760г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 130 ₴



