Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW2501TUP-Z-A Dahua 5Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Кути огляду | Г: 31.4°–113°; В: 17.6°–58°; Д: 36°–138° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3–1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0°–360°; нахил: 0°–90°; оберт: 0°–360° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | Авто |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Цифровий зум | 4x |
| Defog | Електронний |
| Живлення | 12В DC ±30% |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | 244 × 91× 91 мм |
| Вага | 760 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 355 ₴


