Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW2241TMQP-A Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кути огляду | Г: 109°, В: 58°, Д: 127° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Відстань фокусування | 1.1 м |
| Виявлення об'єкта | 42 м |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | φ122 × 99 мм |
| Вага | 430 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴



