Опис товару
Відеореєстратор DHI-XVR5232AN-S2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | XVR-відеореєстратор |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 с – 30 с, Пост-запис: 10 с – 300 с |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, Push, електронна пошта, FTP, Snapshot, зумер і спливаючі повідомлення |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| IP-камери | 32 каналу, кожен канал до 5Мп |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Двостороння розмова | Використовуючи канали аудіо вх / вих (RCA) |
| Режим запису | Вручну, за розкладом: (Постійна, детекция, тривога), без запису |
| Мультиекранний режим | 1 / 4 / 8 / 9 / 16 / 25 / 36 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 8ТБ кожен |
| Режим пошуку | Час / дата, детектор руху, точний пошук (з точністю до секунди) |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 720p |
| TVI-камери | 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 720p |
| Відеодетекція | Детектор руху 396 зон (22х18), втрата сигналу, закриття об'єктива |
| Вхідний потік | 128 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Підтримка роздільної здатності | 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p, 720p, 960H, D1, CIF, BCIF, QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 MP 10 к/с; 4M-N/1080p 15 к/с; 720p, 960H, D1, CIF, BCIF, QCIF (25к/с) |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 960H 15 к/с; 1/CIF 25 к/с |
| Відеокодек | H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF 2.42, CGI Conformant |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA, 1 TV |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий перегляд, повільний перегляд, цифровий зум |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Кількість каналів BNC | 32 |
| Процесор | вбудований процесор |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (1000M) |
| Відеобітрейт | 1 Кбіт / с - 6144 Кбіт / с, на канал |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP / IP, IPv4 / IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, Ala |
| RS485 | 1 порт для керування PTZ |
| Живлення | DC12В / 5A |
| Потужність споживання | 20Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 375 / 287 / 53 мм |
| Вага | 3.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 100 ₴




