Опис товару
Відеореєстратор DHI-XVR7116HE-4KL Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | XVR-відеореєстратор |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 с – 30 с, Пост-запис: 10 с – 300 с |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 3 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| IP-камери | 24 канала |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Мультиекранний режим | 1/4/9/16 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 8 Тб |
| Режим пошуку | Час / Дата, будильник, рух і точний пошук |
| AHD-камери | 4K, 6 Мп, 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4K; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 720p |
| TVI-камери | 4K; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 720p |
| Відеодетекція | Виявлення руху, втрата відео, тампер |
| Вхідний потік | 96 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Розпізнавання облич (канали) | детекція по 1 каналу з аналогової камери |
| Тривожні (релейні) виходи | 3 |
| Підтримка роздільної здатності | 4K, 6 MP, 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p, 720p, 960H, D1, CIF, BCIF, QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K(1~7 к/с); 6МП(1~10 к/с); 4МП / 3МП (1~15 к/с) |
| Аудіоінтерфейси | 16 вх/1 вих |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 960H (1~15 к/с); D1/CIF(1~25 к/с) |
| Відеокодек | H.264+/H.264 |
| Сумісність | ONVIF (profile S), CGI, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 USB порта (1 USB 2.0 , 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | XVR |
| Функції перегляду | Миттєве, загальне відтворення, відтворення подій, тег відтворення, інтелектуальне відтворення |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ-45 (1000M) |
| Відеобітрейт | 32 – 6144 кбіт/с |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711U; PCM |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | DC12В/3A |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 325 × 245 × 45 мм |
| Вага | 1.45 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴





