Опис товару
Відеореєстратор DH-XVR5116HS-I2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеореєстратор |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 с – 30 с, Пост-запис: 10 с – 300 с |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, відправка email, FTP, знімок |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| IP-камери | 16 + 8 каналів до 6MP |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Мультиекранний режим | 1/4/9/16 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 1 - SATA до 10 Тб |
| Режим пошуку | Час / Дата, будильник, рух і точний пошук |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 5МП, 4МП, 1080p, 720p |
| TVI-камери | 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 720p |
| Відеодетекція | Виявлення руху, втрата відео, тампер |
| Вхідний потік | 128 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Захист периметра (канали) | 2 канали |
| Розпізнавання облич (канали) | 2 аналогових канали |
| Підтримка роздільної здатності | 5M-N, 4M-N, 1080P, 1080N, 720P, 960H, D1, CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП-N (1 ~ 10 к / с); 4МП-N / 1080 (1 ~ 15 к / с); 1080N / 720p / 960H / D1 / CIF (1 ~ 25 к / с) |
| Аудіоінтерфейси | In / Out: 1/1, RCA |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF (1 ~ 15 к / с) |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 1х USB 2.0, 1х USB 3.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий/повільний перегляд, наступний/попередній файл |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Процесор | вбудований процесор |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ-45 Port (1000M) |
| Відеобітрейт | 32 кбіт/с~ 6144 кбіт/с на кожен канал |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4 / IPv6, Wi-Fi, 3G / 4G, SNMP, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP |
| Аудіокомпресія | AAC (тільки для 1-го каналу), G.711A, G.711U, PCM |
| RS485 | 1 |
| Живлення | DC12В/2A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 260x238x48мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 675 ₴






