Опис товару
Відеокамера IPC-F22FP IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | H: 102 °; V: 54 °; D: 120 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED,30 м – ІЧ |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | вбудовані мікрофон |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Wi-Fi | Так |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Живлення | 12В, 0.5 А |
| Потужність споживання | 5.1 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 148 х 74 х 74 мм |
| Вага | 280г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴









