Опис товару
Відеокамера IPC-C26EP-V2 IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Кути огляду | Г: 111 °, В: 58 °, Д: 133 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к / с |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | мікрофон + динамік, сирена 110 дБ |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD до 128 Гб |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n |
| Живлення | DC 5В2A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 75 × 84 × 97.7 мм |
| Вага | 308 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴









