Опис товару
Відеокамера HAC-TA41P IMOU 4Mp f=2.8mm
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | H: 105 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560x1440) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП - 25к / с |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Живлення | DC 12 В (± 30%) |
| Потужність споживання | 2.6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Розміри | 90х90х73 мм |
| Вага | 110 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


