Опис товару
Відеокамера IPC-F42P-D IMOU 4Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.111b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C~+55° |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴









