Опис товару
Відеокамера IPC-A42P-D IMOU 4Mp f=3.6mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Тригери тривоги | Детектор руху, людини, гучного звуку |
| Кути огляду | 92°(Г), 48°(В), 109°(Д) |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Регулювання по осях | 355° поворот; -5~80° нахил |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | двосторонній зв'язок |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Живлення | DC 5В 1A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 106.1 × 77.4× 77.4 мм |
| Вага | 211 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴








