
Відеокамера з базовою станцією Kit-WA1001-300/1-B26EP IMOU 2MP f=2.8mm Wi-Fi 99-00001238
- Немає в наявності
- Код: 99-00001238
10 755 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера з базовою станцією Kit-WA1001-300/1-B26EP IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 110° (Г.), 61° (В.), 130° (Д.) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Апертура | F2.2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 - 20 к\с |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Живлення | DC 5В/1A, вбудований акумулятор |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20°C~+45°C |
| Розміри | 77 x 77 x 71.5 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 755 ₴

