Опис товару
Відеокамера IPC-C22EP-A IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, людини |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 58°; Д: 131° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 25 к/с |
| ROI | Підтримує |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудовані мікрофон і динамік |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються програмним забезпеченням |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 50 м |
| Wi-Fi | Так |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Живлення | DC 5В, 1 А |
| Потужність споживання | 3.1 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 109х66х33 мм |
| Вага | 102 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴







