Опис товару
Відеокамера IPC-G42P IMOU 4Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Режим день/ніч | є |
| Дія при спрацюванні тригера | сповіщення |
| Тригери тривоги | виявлення руху |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | H: 101 °; V: 54 °; D: 123 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560х1440) |
| Частота кадрів (головний потік) | до 20 к / с |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються програмним забезпеченням |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Сумісність | ONVIF, CGI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n, 50 метрів на відкритому просторі |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ45 100M |
| Метод зберігання | Micro SD, Cloud, NVR |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Живлення | DC 12В / 1А |
| Потужність споживання | 4.8 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 164x84x70 мм |
| Вага | 260 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 185 ₴








