Опис товару
Відеокамера IPC-G26EP IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | Г: 115 °; В: 62 °, Д: 135 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік, сирена 110дБ |
| Сумісність | ONVIF Profile S, CGI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (100Mbps) |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Мережеві протоколи | Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n |
| Живлення | 12В 1A |
| Потужність споживання | <6.5W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 79 × 79 × 166.2мм |
| Вага | 411 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 085 ₴








