Опис товару
Відеокамера IPC-T22AP IMOU 2Mp f=2.8mm PoE
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | є |
| Дія при спрацюванні тригера | сповіщення |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, вхід в регіон |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | H: 102 °; V: 54 °; D: 120 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | 2Мп - 25к / с |
| Цифровий зум | 16x |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються програмним забезпеченням |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ45 |
| Метод зберігання | Cloud, NVR |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Живлення | PoE |
| Потужність споживання | <3.6Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | CE, FCC |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 110 / 101 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴








