Опис товару
Відеокамера IPC-T26EP IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 114°, В: 59°, Д:135° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 2 з 2 ПОВЗ, Софт АП |
| Мережеві інтерфейси | 1x Ethernet 100 Мбіт / с |
| Живлення | 12В/1A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | 110 × 110 × 12 мм |
| Вага | 352 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴








