Опис товару
Відеокамера IPC-TA22CP IMOU 2Mp f=3.6mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Кути огляду | Г: 93 °, В: 48 °, Д: 118 ° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к / с |
| Регулювання по осях | поворот на 355 °, нахил -5 ~ 80 ° |
| Цифровий зум | 16x |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | 5В / 1A |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 106.1 × 77.4 × 77.4 мм |
| Вага | 219 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴








