Опис товару
Відеокамера IPC-F42FP-D IMOU 4Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Тригери тривоги | детекція руху/людини |
| Кути огляду | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| ROI | Підтримує |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C~+60°C |
| Розміри | 148x74x74 мм |
| Вага | 280 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴








