Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HDBW1230EP-S4 Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) / 720p (1280x720) / D1 (704x576 / 704x480) / CIF (352x288 / 352x240) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 65 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 /704 × 480 25 к/с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile S); CGI; P2P; Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP, Dahua Cloud |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Мережеві протоколи | IPv4, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ф109.9 х 81 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴








