Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW1230S1-S5 Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Відношення сигнал/шум | >56 дБ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д: 120° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920 × 1080); 1.3M(1280 × 960);720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°; нахил: 0° -90°; оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 704 × 480 25 к/с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE Chrome Firefox |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Мережеве сховище FTP |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Мережеві протоколи | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; NTP; Multicast |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 162.6 × Φ70 мм |
| Вага | 220 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴








