Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW1230S-S5 Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Відношення сигнал/шум | > 56 дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Тригери тривоги | виявлення руху, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, неавторизований доступ |
| Кути огляду | Г:102°, В:54°, Д:120° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 18 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1080P (1920 × 1080) /1.3M (1280 × 960) / 720P (1280 × 720) / D1 (704 × 576/704 × 480) / VGA (640 × 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р 25 к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| ROI | Підтримує |
| Керування фокусом | фіксований |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 25 к / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T), CGI, P2P, Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Відеобітрейт | H.265: 12 ~ 6400 Кбіт / с, H.264: 32 ~ 6144 Кбіт / с |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 1.5 - 5.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Φ70 × 165мм |
| Вага | 390 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴








