Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW1431S1-A-S4 Dahua 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| ROM/RAM | 16/128Mб |
| Кути огляду | Г: 104°; В: 58°; Д: 124° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4Мп - 20к/с, 3Мп/2Мп - 25к/c |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Метод зберігання | FTP |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 163 х 70 х 60 мм |
| Вага | 220 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴









