Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HDBW2431EP-S-S2 Dahua 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Кути огляду | Г:102° × В: 55° × Д: 121° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 c |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 355 °, нахил: 0 ° - 65°, оберт: 0 ° - 355° |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | Smart H.265+/ Smart H.264+; H.265; H.264; H.264B; MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Підтримка браузерів | IE Chrome Firefox |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; NAS; Micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 81 × Φ110 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴








