Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 Dahua 2Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4.4-15.1 м |
| ROM/RAM | 128 Мб / 128 Мб |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Кути огляду | Г: 109°-28°, В: 57°-16°, Д: 131°-33° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.5 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25к / с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 44.1-151.7 м |
| Спостереження за об'єктом | 17.6-60.6 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8.8-30.3 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 30к / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; micro SD до 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбит / с; H.265: 12-6144 Kбит / с |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Кількість одночасних підключень | До 20 каналів |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Розміри | Ф108х122 мм |
| Вага | 690 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 735 ₴








