Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HDW3441TMP-AS Dahua 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 5.6 м |
| ROM/RAM | 512 Mб / 128 Mб |
| Користувачі / рівні | 3 рівня: Адміністратор, Оператор, Користувач |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р - 25к / с |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 55°, Д: 122° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560x1440), 3MП (2048x1536), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП, 3Мп - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22.4 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11.2 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримується (4 зони) |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Кількість потоків | 4 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE: IE8, IE9, IE11 Chrome Firefox |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD до 256 Гб; Dahua Cloud; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264: 3-8192 Kбіт / с; H.265: 3-8192 Kбіт / с |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711Mu; G726; AAC |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 7.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Розміри | Ф122х99 мм |
| Вага | 480г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 614 ₴








