Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW2439SP-SA-LED-S2 Dahua 4Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Flip | Підтримує |
| Кути огляду | Г: 81°; В: 44°; Д: 97° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F1.0 |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520 (2688 × 1520); 2560 × 1440 (2560 × 1440); 2304 × 1296 (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4Мп - 20к/с, 3Мп - 25к/с, 1080р - 25к/с, 720р - 25к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 1.3 м |
| Виявлення об'єкта | 72 м |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; micro SD до 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6144Kбіт / с |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 6.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Розміри | Ф110х101 мм |
| Вага | 365 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 995 ₴








