Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW3841EP-SA Dahua 8Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 9 м |
| ROM/RAM | 128/ 512Мб |
| Відношення сигнал/шум | > 56 дБ |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 2Мп (1920х1080) - 25 к / c |
| Кути огляду | Г: 108 °, В: 58 °, Д: 127 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.007 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F1.4 |
| Швидкість затвора | Авто / Ручний, 1/3 ~ 1/100000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 8Mп (3840 × 2160); 6Mп (3072 × 2048); 5Mп (3072 × 1728/2592 × 1944); 4Mп (2688 × 1520); 3MП (2048 × |
| Частота кадрів (головний потік) | 8Mп (3840 × 2160) - 20 к / c |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 1.4 м |
| Виявлення об'єкта | 86 м |
| Спостереження за об'єктом | 24 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25 к / c |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF Profile S & G, API |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100M |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Mirco SD карта до 256 гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264H: 3Kbps ~ 8192Kbps, H.265: 3Kbps ~ 8192Kbps |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Кількість одночасних підключень | До 10 користувачів |
| Аудіокомпресія | G.711A / G.711Mu /G.726 |
| Живлення | DC12 В |
| Потужність споживання | 3-6.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 193 × 71 × 66 мм |
| Вага | 590 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 493 ₴








