Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW4230MP-4G-AS-I2 Dahua 2Mp f=3.6mm 4G
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 2 |
| ROM/RAM | 256M / 32M |
| Відношення сигнал/шум | > 50дБ |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Мобільний зв'язок | 4G |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Кути огляду | Г: 82°; В: 44° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.08 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F2.0 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) / 720p (1280x720) / D1 (704x576 / 704x480) / CIF (352x288 / 352x240) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 53 м |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| ROI | 4 зони |
| Керування фокусом | фіксована |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 25 к/с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF Profile S & G, API |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 128Гб |
| Підтримка 4G | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264: 32 ~ 10240Кбіт / с, H.265: 12 ~ 7424Кбіт / с |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP; ARP; RTSP; RTP; RTCP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPV4 / V6; QoS; UPnP |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Аудіокомпресія | G.711a / G.711Mu / AAC / G.726 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3-9 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 194,1 х 96,1 х 89,9 мм |
| Вага | 700 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴








