Опис товару
Відеокамера DH-IPC-K42AP Dahua 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Відношення сигнал/шум | 46 дБ |
| Кути огляду | Г: 97°, В: 52°, Д: 116° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0141 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | авто |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile T/Profile S/Profile G); CGI; DMSS |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE7+, Chrome 45+, FireFox 46+, Mac os Safari12 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | NAS; FTP; SFTP; Micro SD карта 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Мережеві протоколи | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; IPv4/v6; QoS; NTP |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC/PoE |
| Потужність споживання | 3.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –10°C - +45°C |
| Розміри | Φ79 × 91 × 128 мм |
| Вага | 170 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 185 ₴








