Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HDBW1435EP-W-S2 Dahua 4Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Кути огляду | Г: 97°; В: 52°; Д: 116° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.8872 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 18 |
| Апертура | F2.0 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° –360 °; нахил: 0 ° –90 °; оберт: 0 ° –355 ° |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 20 к/с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Сумісність | ONVIF (Profile T/Profile S/Profile G); CGI; DMSS |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Розміри | Ф 111 х 91 мм |
| Вага | 408 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552,25 ₴






