Опис товару
Відеокамера HTI-UC325 Dahua 2Mp f=3mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | WEB-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 84.5° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/MJPEG/YUV |
| Сумісність | Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10+, macOS ™ 10.10+ |
| Інтерфейси зв'язку | 1 * USB2.0 |
| Живлення | 5 В |
| Особливості моделі | Автофокус |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 109.5 / 52.7 / 33.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴


