Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HDW2431TP-AS-S2-BE Dahua 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Кути огляду | Г: 102°, В: 55°, Д: 121° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 20 к/с, 2560 × 1440 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -78°, оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Відеокодек | Smart H.265+/ Smart H.264+/H.265; H.264; H.264B; MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; micro SD до 256 Гб; NAS; SFTP |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6.6Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | ф109x101 мм |
| Вага | 390 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴








