Опис товару
Автомобільна відеокамера DH-IPC-MW1230DP-HM12 Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 115° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Сумісність | ONVIF (profile S), CGI |
| Живлення | 12 В |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 80.2 x 65.8 x 59.2 мм |
| Вага | 280 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴


