вверхвниз

Опис товару
Відеокамера DHI-ITC237-PW6M-IRLZF1050-B Dahua 2Mp f=10-150mm ANPR
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 2 |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 10-50 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| BLC | Підтримує |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) / 720p (1280x720) / D1 (704x576) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 96 дБ |
| Керування фокусом | Автоматичне, вручну |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 720p / D1 (1-25 к / с) |
| Відеокодек | H.265 / H.264M / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF, CGI |
| Підтримка браузерів | IE9, IE10, IE11, Chrome V33, V41 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 64 Гб |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 100/1000M |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Програмне забезпечення | DSS, PMS |
| Відеобітрейт | 20K ~ 65536Кбіт / с |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, TCP / IP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC/24В AC |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +65°C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 370х125x106 мм |
| Вага | 1.7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 750 ₴








