Опис товару
Відеокамера DHI-ITC215-PW6M-IRLZF-B Dahua 2Mp f=3.2-10.5mm ANPR
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тривожні входи/виходи | 3 / 3 |
| Безпека | авторизація логін / пароль, прив'язка MAC адреси, HTTPS шифрування, IEEE 802.1x і мережевий контроль |
| Кути огляду | Г: 108.1°–30.3°; В: 56.3°–17.1°; Д: 130.9°–34.8° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.2-10.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Кількість світлодіодів | 6 |
| Швидкість затвора | 1/50–1/10 000 с |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p / 720p |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| WDR | 96 дБ |
| Керування фокусом | Автоматичне, вручну |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 720p / D1 (1-25 к / с) |
| Відеокодек | H.264B/H.264M/H.264H/H.265/MJPEG |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | 1 вбудований порт для карт TF. Підтримує Kingston 16G, 32G, 64G та 128G; Dahua 16G, 32G, 64G та 128G |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 2х RS-485, 1х RS-232, 1 вихід аналог |
| Мережеві інтерфейси | 1 100/1000 мбіт/с |
| Відеобітрейт | 20 ~ 32768 Кбіт / с |
| Живлення | 12 В DC, 24 В AC, PoE + |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +65°C |
| Розміри | 487х124x186 мм |
| Вага | 1.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 375 ₴








