Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR5432-4KS2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 6 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Підтримка виробників | Arecont Vision, Airlive, AXIS, Canon, Dynacolor, JVC, LG, Panasonic, Pelco, PSIA, Samsung, Sanyo, So |
| IP-камери | 32 каналу |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920 × 1080 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25/36 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 4 - SATA III Ports, до 10TB |
| Режим пошуку | Час / Дата, будильник, рух і точний пошук |
| Відеодетекція | Виявлення руху, втрата відео, тампер |
| Вхідний потік | 320 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа / eSATA |
| Розпізнавання облич (канали) | 14 |
| Розпізнавання облич (пошук) | Пошук зображення за каналом, часом та атрибутами обличчя |
| Розпізнавання облич (режим) | 6 атрибутів: стать, вік, окуляри, вираз обличчя, маска, борода |
| eSATA | 1 порт |
| RS232 | 1 порт |
| ANPR | 4 канали |
| Metadata (пошук) | верх; верхній колір; низ; нижній колір; капелюх; сумка; стать; вік; парасолька |
| Metadata обличчя | 16 каналів |
| Тривожні (релейні) виходи | 6 |
| Підтримка роздільної здатності | 12МП, 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Частота кадрів (головний потік) | 16 каналов - 1080р 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | вх/вих: 1/2, RCA |
| Відеокодек | Smart H.265 + / H.265 / Smart H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF 2.4, SDK, CGI |
| Відеовихід | 2 HDMI, 2 VGA |
| USB-вихід | 3 USB (1 USB 2.0, 2 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий/повільний перегляд, наступний/попередній файл |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Мережеві інтерфейси | 2 - RJ-45 10/100/1000 Mbps (незалежна або спільна робота) |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 220В |
| Потужність споживання | 16.7 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 440×412×76мм |
| Вага | 4.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 890 ₴





