Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR5416-4KS2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 6 |
| Підтримка виробників | Panasonic, Sony, Samsung, Axis, Pelco, Arecont, ONVIF, Canon інші |
| Роздільна здатність відеовиходу | 12MP, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080p, 1.3MP, 720p, D1 |
| Режим запису | Інструкція з експлуатації; розклад (загальне; MD; тривога; MD і тривога; розумний; POS) |
| Мультиекранний режим | 16- каналів: 1/4/8/9/16; 32- каналів: 1/4/8/9/16/25/36; 64- каналів: 1/4/8/9/16/25/36/64 |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 4 SATA III 10 Тб |
| Вхідний потік | 320 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 16 |
| Захист периметра (пошук) | Пошук картинок по каналу, часу і типу події |
| Розпізнавання облич (канали) | 14 |
| Розпізнавання облич (пошук) | Пошук зображення за каналом, часом та атрибутами обличчя |
| Розпізнавання облич (режим) | 6 атрибутів: стать, вік, окуляри, вираз обличчя, маска, борода |
| eSATA | 1 порт |
| RS232 | 1 порт |
| ANPR | 4 канали |
| Metadata (пошук) | 16 каналів - людина і транспортний засіб |
| Metadata обличчя | 14 каналів |
| Тривожні (релейні) виходи | 6 |
| Підтримка роздільної здатності | HDMI1: 3840 × 2160; 1920 × 1080; 1280 × 1024; 1280 × 720 VGA1: 1920 × 1080; 1280 × 1024; 1280 × 720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 16 каналів 1080p 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1-канальний, RCA вхід, 2-канальний вихід RCA з підтримкою интеркома |
| Відеокодек | Smart H.265+; Smart H.264+; H.265; H.264; MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (profile T/S/G); CGI; SDK |
| Відеовихід | 2 HDMI, 2 VGA |
| USB-вихід | 1 передній порт USB 2.0, 2 задніх порти USB 3.0 |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Аудіокомпресія | PCM; G.711A; G.711U; G.726 |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 220 В АС |
| Потужність споживання | 16.7 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 440 × 412 × 76 мм |
| Вага | 4.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴







