Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR2116-I Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Інтервал запису | 1-120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1-30 секунд, постзапис: 10-300 секунд |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Спрацювання виходу тривоги, Push повідомлення, електронна пошта, запис, PTZ, тур, знімок, голосова п |
| IP-камери | 16 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI, VGA: 3840 x 2160, 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 720, 1024 x 768 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Перегляд архіву | 1/4/8/16 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| Режим пошуку | Час / дата, тривога, рух і точний пошук |
| Вхідний потік | 200 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Захист периметра (канали) | До 2 каналів захисту периметра |
| Захист периметра (пошук) | Пошук по цільової класифікації (людина, транспортний засіб) |
| Керування базою даних | До 10 баз даних осіб з 5000 зображень облич в цілому. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип серт |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Зумер, голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, тривожний вихід, активація PTZ |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 канал розпізнавання осіб по відеопотоку / 4 каналів розпізнавання осіб по зображенню |
| Розпізнавання облич (пошук) | Одночасно пошук до 8 зображень облич, можна встановити поріг подібності для кожного зображення |
| Розпізнавання облич (режим) | Виявлення облич незнайомців (немає в базі даних облич). Поріг схожості можна встановити вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP, 8MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP(30к/с), 4-канала - 1080P(30к/с) |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Відеокодек | Smart H.265 + / H.265 / Smart H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (profile T/profile S/profile G), CGI, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Процесор | вбудований процесор |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 порт (10/100 / 1000Mbps) |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| Аудіокомпресія | PCM / G711A / G711U / G26 / AAC |
| Застосування бази даних | Кожну базу даних можна застосувати до відеоканалів незалежно |
| Живлення | DC12В, 1.5A |
| Потужність споживання | 10 Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 93% |
| Розміри | 205x206x48мм |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴






