Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR2116HS-I Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 16 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 8 Тб |
| Захист периметра (канали) | 2 |
| Захист периметра (пошук) | Вторинне розпізнавання людини / транспортного засобу в разі проходу і вторгнення |
| Керування базою даних | До 10 баз даних облич із 5000 зображеннями облич загалом. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (пошук) | Одночасно пошук до 8 зображень облич, можна встановити поріг подібності для кожного зображення |
| Розпізнавання облич (режим) | Виявлення облич незнайомців (немає в базі даних облич). Поріг схожості можна встановити вручну |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 8MP при 25 кадрах в секунду, 4 канали 1080p при 25 кадрах в секунду |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих RCA |
| Відеокодек | H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (profile T/profile S/profile G), CGI, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2× USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ–45 (10/100/1000 мбіт\с) |
| Застосування бази даних | Кожну базу даних можна застосувати до відеоканалів незалежно |
| Живлення | DC 12В, 1.5A |
| Потужність споживання | 10 ВТ без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 260 × 233 × 48 мм |
| Вага | 810 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 425 ₴








