Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR4232-4KS2/L Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, знімок, локальний зовнішній вихід тривоги, звук, зумер, журнал, попереднє встановлення і елек |
| Підтримка виробників | Onvif; RTSP |
| IP-камери | 32 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25/32 |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 2 SATA III по 10 Тб |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 8 |
| Захист периметра (пошук) | по каналу, часу, події |
| Розпізнавання облич (канали) | 4 |
| Розпізнавання облич (пошук) | Пошук зображення за каналом, часом та атрибутами обличчя |
| Розпізнавання облич (режим) | 6 атрибутів: стать, вік, окуляри, вираз обличчя, маска, борода |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP; 6MP; 5MP; 4MP; 3MP; 1080p; 720p; D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 × 1080p 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Відеокодек | Smart H.265/H.265/Smart H.264/H.264 |
| Сумісність | ONVIF(profile T/S/G); CGI;SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45, 10/100/1000 мбіт/с |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Мережеві протоколи | HTTP;HTTPS;TCP/IP;IPv4/IPv6;UPnP;SNMP;RTSP;UDP;SMTP;NTP;DHCP;DNS;IP Filter;DDNS;FTP;Alarm Server;IP |
| Аудіокомпресія | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | 12В DC, 4A |
| Потужність споживання | 6 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 375 × 283 x 53 мм |
| Вага | 1.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴






