Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR2208-I Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Дія при спрацюванні тригера | Відеозйомка, моментальний знімок, журнал, попередньо встановлені параметри, огляд |
| IP-камери | 8 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 8 Тб |
| SMD | 4 канали, пошук по типу |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 2 |
| Захист периметра (пошук) | Пошук за цільовою класифікацією (людина, транспортний засіб) |
| Керування базою даних | До 10 баз даних облич з 5000 зображень облич в загальному. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Зумер, голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, тривожний вихід, активація PTZ |
| Розпізнавання облич (канали) | 8 |
| Розпізнавання облич (пошук) | Одночасно пошук до 8 зображень облич, можна встановити поріг подібності для кожного зображення |
| Розпізнавання облич (режим) | Виявлення облич незнайомців (немає в базі даних облич). Поріг схожості можна встановити вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 12M/8M/5M/4M/3M/2M/720p/D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12MP 25 к / с; 1 канал 8MP 25 к / с; 2-канальний 5MP 25 к / с; 3-х канальний 4MP к / с; 6-ка |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Відеокодек | H.264/.H265/Smart H.264+/Smart H.265+/MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (profile T/profile S/profile G), CGI, SDK |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2х USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ–45 (10/100 мбіт/с) |
| Аудіокомпресія | PCM/G711A/G711U/G26/AAC |
| Живлення | DC 12В, 4A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 375 × 284 × 53 мм |
| Вага | 1.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 775 ₴







